به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

خطوط انتقال آب، فاضلاب و تصفیه خانه

خطوط انتقال آب، فاضلاب و تصفیه خانه

ما بر اساس توانمندی های فنی و سیستمی خود تا کنون تجارب بازرسی خطوط انتقال آب، تاسیسات شهری و روستایی آب و فاضلاب و تصفیه خانه بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی را داشته ایم.

در بازرسی خط انتقال آب در بخش های مختلفی از قبیل بازرسی سطح یک لوله های فولادی، پوشش دهی و عایق کاری لوله های فولادی، بازرسی سطح یک شیرآلات خط انتقال، بازرسی اتصالات، بازرسی سیستم های حفاظت کاتدیک و ... فعالیت گسترده و طولانی مدتی داشته ایم و در این فعالیت توانسته ایم عملکرد بسیار عالی و ماندگاری به نمایش گذاریم.

به کارگیری استانداردهای AWWA, ASTM, BS, EN, ISO, DIN, INSO / ISIRI مرتبط با پروژه های انتقال آب ما را در ارائه خدمات مذکور مجرب نموده و می توانیم در پروژه های مشابه تجارب خود را در راستای منافع ملی با ارتقا کیفیت محصولات در حین ساخت و تولید به کار گیریم.

در پروژه های آب و فاضلاب نیز در بازرسی لوله های پلی اتیلن، کاروگیت، اتصالات و در تاسیسات تصفیه خانه از قبیل: تابلو فرمانها، اشغال گیرها، کلرزنها، دریچه های آب بند، فیلتر پرس، کلاسیفایر، دیزل ژنراتور، دستگاه همزن، کابل ها و ... فعالیت داشته ایم و تجربه ما می تواند در بهبود و ارتقا کیفیت پروژه های مشابه موثر واقع شود.

پروژه های خطوط انتقال آب

پروژه های آب و فاضلاب

پروژه های تصفیه خانه

تسلط به استانداردهای مربوطه در سطح بین المللی و ملی به دلیل استفاده و بکارگیری چندین ساله

حفظ و ترجیح منافع عمومی به منافع گروهی و مصالح غیرحرفه ای

رعایت کامل استانداردهای کاری بدون مصالحه، بدون توصیه پذیری و بدون تاثیرپذیری از هرگونه فشار 

اطمینان صد درصدی به نتیجه بازرسی

ارائه کار بازرسی با کیفیت عالی

ارائه گزارشات کاربردی و مصور

ارائه توضیحات مبسوط در گزارشات برای تسهیل و تسریع در روند رفع موارد عدم انطباق

ارائه گزارشات آماری و تحلیلی در صورت نیاز و در صورت مقتضی