به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

درباره ما

شرکت آراد

شرکت بازرسی مهندسی آراد (.ARAD CO) با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO/IEC17020 و ایجاد ساختارهای مناسب مدیریتی و منابع انسانی تخصصی و با همکاری پرسنل مجرب، متعهد و کاردان با سابقه چندین ساله در زمینه های مختلف بازرسی فنی و استانداردسازی فعالیت می نماید. این شرکت با اتکا به تجارب غنی و ارزشمند پرسنل شاغل در زمینه های بازرسی فنی در سالهای متمادی از لحاظ کادر تخصصی، اطلاعات فنـی و کارشنـاسی و امکانـات لازم با تسلط به استانداردهای ملی و بین المللی با اخذ تایید صلاحیت از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) یکی از شرکت های توانمند و پیشرو در زمینه های بازرسی، آزمون، تایید و صدور گواهینامه می باشد. تعهد و توجه عمیق به برآورده نمودن نیازهای مشتریان و اجرای کامل استاندارد مشی اصلی ما می باشد.

بازرسی ما گامی برای اطمینان شما از ایمنی و کیفیت است. ایمنی، اطمینان خاطر و بالا بردن سطح کیفیت زندگی و کیفیت، عملکرد با راندمان حداکثری و رقابت پذیری در بازار را به همراه دارد. ما به عنوان یک شرکت بازرسی شخص سوم (Third Party Inspection Body) با شایستگی های لازم و بی طرفی خود،  اطمینان و شفافیت را به همراه آورده و برای گروه های زیر ارزش افزوده می آفرینیم:

  • دستگاه های دولتی و قانونی: ما به عنوان شرکت بازرسی شخص سوم از دستگاه های دولتی و قانونی در برآورده کردن وظایفشان در جهت حفظ حقوق شهروندان پشتیبانی می نماییم. هدف و تعهد ما فراهم نمودن بالاترین سطح حفظ سلامتی، ایمنی، محیط زیست و حقوق مشتری است. ما از طریق بازرسی، آزمون و گواهی نمودن تضمین می کنیم که کلیه الزامات در محصولات، کالاها، خدمات و تاسیسات فنی رعایت گردیده است و این محصولات، کالاها، خدمات و تاسیسات فنی قابل خرید و قابل استفاده می باشد. 
  • فعالان اقصادی: ما به عنوان شرکت بازرسی شخص سوم با خدمات خود باعث کاهش هزینه های تولید و ساخت، رقابتی بودن محصولات و خدمات، شهرت و خوشنامی، حضور در بازارهای جهانی و اعتبار بخشی نزد مصرف کنندگان می شویم.
  • مصرف کنندگان: ما به عنوان شرکت بازرسی شخص سوم با خدمات بازرسی، آزمون و گواهی نمودن محصولات و خدمات به مشتریان اطمینان می دهیم که آن محصول یا خدمت برای خرید و استفاده ایمن بوده و از کیفیت لازم برخوردار می باشد.

ما می دانیم که عملکرد ما بر عموم مردم و محیط زیست تاثیرگذار بوده و می بایست از نهایت توانمندی علمی و تجربی و تعهد خدشه ناپذیر برخوردار باشیم تا ضمن تامین ایمنی، سلامتی و حفظ محیط زیست، از سرمایه و منافع عمومی و خصوصی حفاظت نموده و نقش تاثیرگذار خود را برای نسل حاضر و نسل های بعدی به صورت قابل اطمینان و در سطح عالی ایفا نماییم.

ارائه خدمات بازرسی در بالاترین سطح جهانی با کسب دانش روز و تجهیز ابزارهای پیشرفته، توسعه خدمات بازرسی و آزمایشگاهی در کلیه زمینه های مورد نیاز

مساعدت فنی و مهندسی در تامین ایمنی عمومی، ارتقا و بهبود مستمر کیفیت کالا و خدمات، ایجاد فضای شکوفایی و تقویت سرمایه انسانی حرفه ای

۱- خدمت جانانه به مشتریان و خدمت صادقانه به جامعه در راستای ایمنی و کیفیت

۲- تاکید بر عالی بودن و قابل اطمینان بودن خدمات

۳- وجدان کاری، صداقت، شفافیت و اخلاق در همه ابعاد کسب و کار

۴- احساس مسئولیت اجتماعی

۵- نوآوری بر اساس علم و دانش نه تقلید

۶- سختکوشی، خودسازی مداوم و بهره وری