به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

گردشگری و تفریح

گردشگری و تفریح

گردشگری و تفریح در یک فضای ایمن و سالم با حفظ محیط زیست لذت بخش و شادی آفرین می باشد. لذا پارک ها برای تفریح و گردش می بایست ایمن بوده و با حفظ سلامتی عمومی و حفظ محیط زیست همراه باشند.

ما به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه ایمن سازی و صدور تاییدیه برای تجهیزات تفریحی و پارکی، با تسلط کامل به استانداردهای مربوطه و برخورداری از تجارب ارزنده، مراکز و محیط های تفریح عمومی را ایمن می نماییم و ضمن مساعدت در ترویج گردشگری و تفریح، منافع سازندگان، مالکان، بهره برداران و ... را با حذف خطرات و ریسک ها و کاهش هزینه ها حفظ می نماییم.

ما بر آن هستیم تا نماد شرکت آراد (ARAD) اطمینان خاطر و آرمش فکری برای عموم مردم شده و برای ورود به مراکز تفریحی و پارک ها پس از مشاهده گواهینامه استاندارد صادر شده از شرکت آراد قوت قلبی برای لذت و تفریح بیشتر باشد.

رعایت ایمنی در پارک ها با ایمن سازی کلیه منصوبات و تجهیزات بازی کودکان صرفا با پیاده سازی سری استانداردهای ملی 6436 و 6437 ممکن بوده و هرگونه عدم رعایت الزامات استانداردهای مذکور، خطرات جانی را به دنبال خواهد داشت. لذا پارک ایمن و تجهیزات تفریحی ایمن مطالبه عمومی بوده و باید توسط همه مصرف کنندگان و مردم پیگیری شود.

ما بر اساس تجارب چندین ساله و سوابق علمی و عملی خود با بازرسی های استاندارد محور بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین بازرسی های بر مبنای ارزیابی ریسک، فضای شهری و منصوبات شهری را ارزیابی نموده و کلیه ریسک های احتمالی را شناسایی می نماییم و با ارائه گزارشات کاربردی و منحصر به فرد راهنمای ایمن سازی شهر و پارک ها را فراهم می نماییم.

در پیست های اسکی ملی و بین المللی کشور از جمله مجموعه های دیزین، توچال، شمشک و دربند ما متعهد به تامین ایمنی استفاده کنندگان بوده و در چندین سال فعالیت خود ماموریت خود را به بهترین نحو، در عالی ترین سطح و بالاترین استانداردها ایفا نموده ایم.

در مراکز تفریحی و پارک های کشور از جمله: ارم تهران، ائل گلی تبریز، شهر رویاهای اصفهان، رامسر، لاهیجان، چالیدره مشهد، ملت مشهد، سرزمین موج های آبی مشهد، چمران کرج، باغلارباغی تبریز و هزاران مجموعه دیگر تا کنون بیش از 10000 تجهیز مورد بازرسی این شرکت قرار گرفته است و تنها یک اثر از ما مانده است و آن ایمنی تضمینی استفاده کنندگان با ارتقا کیفیت تجهیزات و خدمات بوده است.

بازرسی تجهیزات تفریحی

بازرسی کابل راه ها (تله کابین، تله سیژ، تله اسکی)

بازرسی و آزمون های غیرمخرب سازه های پل های عابر پیاده

بازرسی و آزمون های غیرمخرب سازه های تابلوهای شهری

بازرسی و ارزیابی ریسک محل نصب تابلوهای شهری

بازرسی کلیه منصوبات شهری بر مبنای ارزیابی ریسک

بازرسی تجهیزات بازی کودکان در پارک ها

بازرسی تجهیزات ورزشی منصوب در محیط های باز

مساعدت در فراهم نمودن یک شهر ایمن و بدون ریسک

ایجاد فضای تفریح ایمن برای کودکان

ایجاد فضای اطمینان بخش برای والدین جهت تفریح کودکان

جلب توجه گردشگران به شهرهای ایمن ما با توجه به جزییات ایمنی