به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

ماشین آلات و خودرو

ماشین آلات و خودرو

تامین حمل و نقل ایمن، با کاهش هزینه های سرویس، تعمیرات و نگهداری ماشین آلات مربوطه یک راهکار اطمینان بخش با حفظ سرمایه می باشد. در این خصوص همگامی با کشورهای پیش رفته در زمینه تکنولويی و صنعت مربوطه یک نیاز محسوب شده و تنها راه پوشش دادن این امر رعایت استانداردهای بین المللی می باشد.

لذا اشراف کامل به استانداردهای ماشین آلات و خودرو و رعایت بدون اغماض و دقیق آنها می تواند ما را در رسیدن به سیستم حمل و نقل ایمن راهنمای مطمئن شده و با ارتقا کیفیت محصولات توان رقابت بین المللی را نیز ایجاد نماید.

ما با تسلط به استانداردهای مربوط به ماشین آلات و خودروها و با توجه به سوابق بازرسی در زمینه های متعدد و رسیدن به جایگاه حرفه ای بازرسی، می توانیم مساعدت فنی و مهندسی چشمگیری در صنعت خودرو و ماشین آلات کشتاورزی، راهسازی، معدنی و ... داشته باشیم.

تایید نوع خودرو (TA) و تطابق تولید (COP)

خودروهای دوگانه سوز

خدمات بازرسی تایید نوع خودروهای جاده ای بر اساس استاندارد ملی 6924

خدمات بازرسی بر اساس استانداردهای 85 گانه خودرو

خدمات بازرسی تطابق تولید

بازرسی تراکتور و ماشین آلات کشاورزی

بازرسی ماشین آلات معدنی و راهسازی

ما در بازرسی های خود منافع عمومی و طولانی مدت را در نظر می گیریم و ایمنی و کیفیت را فدای منافع آنی و کوتاه مدت نمی کنیم.

بازرسی ما منجر به ساخت یک محصول کاملا مطابق با استانداردهای مربوطه و در سطح جهانی می باشد.

بازرسی ما منتج به حفظ اعتبار و برند سازندگان می شود.

بازرسی ما حفظ سرمایه سرمایه گذران را به دنبال دارد.

نتیجه بازرسی ما سلامت عمومی، حفظ محیط زیست و ایمنی را به عنوان یک اصل اولیه تامین نموده و آسایش و اطمینان خاطر را به مصرف کنندگان ارائه می نماید.

درخواست کتبی متقاضی

مدارک تایید نوع و تطابق تولید