به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

آموزش و تدوین

آموزش و تدوین

مرکز آموزشی شرکت بازرسی مهندسی آراد با بهره مندی از مدرسان متخصص و مجرب، برخورداری از امکانات آموزشی لازم، دسترسی به منابع آموزشی روز دنیا و رویکرد آموزشی های مهارت محور و دانش محور پس از اخذ تاییدیه آموزشی از سازمان ملی استاندارد ایران در سال 1394 با کسب رتبه اول در سطح ملی، خدمات آموزشی تخصصی - عمومی ارائه نموده است و در این راستا تا کنون توانسته است دوره های آموزشی متعدد در صنایع مختلف را با موفقیت کامل و اثربخشی حداکثری برگزار نماید.

در مدیریت سازمان های امروز توانمندسازی نیروهای انسانی و گذر به سمت سرمایه های انسانی از اولویت های سازمانی می باشد که فقط با بهره مندی از آموزش های اثربخش ممکن می باشد و در این خصوص شرکت بازرسی مهندسی آراد با توجه به زمینه های تخصصی بازرسی تا کنون توانسته است تجارب گرانبهای علمی و عملی در طول فعالیت خود کسب نماید و در قالب تجربه، مهارت های کسب شده و دانش فنی به شرکت کنندگان دوره های آموزشی ارائه نماید.

دوره های آموزشی این شرکت اساسا مطابق طرح درس های مدونی برگزار می شود که بر اساس نیازهای سازمانی، به روز کردن دانش فنی بر اساس ضرورت های روز دنیا و استانداردهای شغلی تدوین شده است.

همچنین شرکت ما در تدوین، تالیف و گردآوری کتب و جزوات آموزشی گام برداشته و در تدوین استانداردهای ملی مشارکت چشم گیری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمایید.