به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

بازرسی چشمی (VT)

بازرسی چشمی (Visual Inspection/Test)

یکی از مهمترین و اساسی­ ترین روش آزمون غیرمخرب، بازرسی به روش چشمی می­باشد. این روش نیازمند دانش فنی و تجربه کافی می­باشد و در تمامی صنایع از جمله صنایع هوایی، نفت، گاز و پتروشیمی، معدن، تجهیزات کابل­راه و تفریحی و غیره کاربرد دارد.

با انجام بازرسی چشمی در Hold Point مناسب، می­توان از به وجود آمدن برخی عیوب تولید پیشگیری نمود و باعث کاهش در هزینه­ های تولید و بازرسی برای محصول گردید. در صورت رعایت موارد لازم در بازرسی چشمی، می­توان باعث کاهش هزینه ­های اضافی در فرایند تعمیرات و تولید مجدد گردید.

ما در زمینه بازرسی چشمی پروژه­ های متعددی را با استفاده از استانداردهای ASME BPVC ،AWS D1.1 ،DIN EN ISO 5817 ،AS/NZS 1554 ،AS 3978 و MIL-STD-883 انجام داده ایم. پروژه­ های این شرکت شامل بازرسی حین سرویس، حین ساخت و تولید قطعات می­باشد. پرسنل این شرکت تجربه بازرسی سازه­ های فولادی، پایپینگ، قطعات مکانیکی مورد استفاده در تله کابین، تله­ سیژ و تله ­اسکی را دارا بوده و پروژه ­های متعددی در زمینه حین ساخت و بهره­ برداری به اتمام رسانده است. از جمله فرایندهای تولید که پرسنل این شرکت دارای تجربه بالایی می ­باشد، می­توان به فرایند ریخته ­گری (Casting)، جوشکاری (Welding)، نورد (Rolling) و پتکاری (Forging) اشاره نمود.

ما با انجام پروژه­ های متعدد در صنایع هوایی، نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب، کابل­ راه و تفریحی توانسته ایم تجارب ارزشمندی را کسب نموده و بتوانیم با شناسایی عیوب از حوادث احتمالی، زیان های مالی و سرمایه ای پیشگیری نموده و باعث حفظ منابع و سرمایه شما، کاهش توقفات و خرابی های تجهیزات و تاسیسات شما، بهبود و ارتقا کیفیت محصولات شما، مساعدت در برندینگ و اعتبار شما و به طور خلاصه یعنی خدمات ما باعث خواهد شد سلامتی، ایمنی، کیفیت، پیشرفت و حفظ محیط زیست تضمین شود.

VT VT VT
VT VT VT