به وب سایت شرکت بازرسی مهندسی آراد خوش آمدید ۴۰۶۶۳۳۶۲ (۰۲۱) info@aradco.ir

آزمون رادیوگرافی (RT)

آزمون رادیوگرافی (Radiographic Test)

یکی از معمول­ ترین روش آزمون­ های غیرمخرب، انجام آزمون به روش رادیوگرافی (RT) می­باشد. از مزایای دیگر آزمون رادیوگرافی می­توان به امکان شناسایی عیوب سطحی و عمقی، مستند بودن نتایج آزمون و دقت بالای آزمون اشاره نمود. ما به دلیل اهمیت ایمنی و اولویت قرار دادن ایمنی پرسنل اقدام به اخذ مجوز و ارائه خدمات آزمون رادیوگرافی نکرده و صرفا به ارائه خدمات تفسیر آزمون رادیوگرافی می نماییم و در پروژه­ های متعدد در زمینه ­های مختلف به خصوص در زمینه بازرسی خطوط انتقال آب و نفت، صنعت معدن، با استفاده از این روش آزمون غیرمخرب، ارائه خدمات نموده ایم.

این شرکت در زمینه آزمون رادیوگرافی پروژه­ های متعددی را با استفاده از استانداردهای ASME BPVC ،AWS D1.1 ،DIN EN ISO 5817 ،MIL-STD 453C انجام داده است. پروژه­ های این شرکت شامل بازرسی حین سرویس، حین ساخت و تولید قطعات می ­باشد. پرسنل این شرکت تجربه بازرسی پایپینگ، مخازن ذخیره، مخازن تحت فشار، قطعات مکانیکی مورد استفاده در تله­ کابین، تله­ سیژ و تله­ اسکی از جمله اتصالات جوشی حساس دکل و فلکه­ ها دارا می­ باشند.

مجموعه آراد با بهره­ گیری از کادر مجرب فنی و تیم تفسیر متخصص و متعهد آماده ارائه خدمات در بهترین نحو ممکن به کارفرمایان می ­باشد.